PETROFF Juridiskais birojs ir viens no atpazīstamākajiem Latvijā, jo liekot lietā zināšanas, pieredzi, atbildību un profesionalitāti  nodrošinam augstu juridisko pakalpojumu kvalitāti un ekskluzivitāti. Mēs palīdzam klientam, būt to uzticības personai un vienmēr teikt patiesību.

Mūsu juristi ir profesionāli pakalpojuma sniedzēji, kas līdz šim veiksmīgi pārstāvējuši savu klientu intereses dažāda veida civilprocesos un administratīvajā tiesvedībā. Mums ir svarīgs, katrs Biroja klients, kas nosaka spēju uzturēt mūsu praktiskā darba rezultātus nemainīgi augstā līmenī un ar katru panākumu nostiprināt biroja profesionālo reputāciju.

Mūsu birojs piedāvā juridisko palīdzību gan privātpersonām, gan juridiskām personām.

Mūsu biroja sadarbības parneru lomā ir vairāki Latvijā labi zināmi zvērināti advokāti, gan zvērināti notāri, kuru profesionalitāte un pieredze ir augstu novērtēta.

Biroja komanda ir rūpīgi atlasīta, lai katram juristam būtu sava atbildības sfēra un mēs varētu kvalitatīvi apskatīt ikvienu jautājumu. Biroja juristi ir iepriekš strādājuši tiesās, valsts iestādēs, advokātu birojos un starptautiskās kompānijās. PETROFF ir sniedzis daudz pakalpojumu arī ārpus Latvijas, tāpēc mums ir plašs sadarbības partneru tīkls visā pasaulē.